Opinie klientów

Zachęcam do przeczytania przykładowych opinii par, którym towarzyszyłem w ich wyjątkowym dniu :)

"...Jesteśmy bardzo zadowoleni, z jakości zdjęć, ilości, formy przekazu płytek, w eleganckim etui. Zdjęcia wszystkim się podobają. Co do albumu również, zdjęcia super wybrane, album dokładnie taki jak chcieliśmy. Warto było trochę poczekać na efekt końcowy  Emotikon smile "

"...Mieliśmy szczęście trafić na Ciebie. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością. Świetne zdjęcia, które dostaliśmy, oprawione w piękny album są wspaniałą pamiątką na całe życie. I fotografie plenerowe, i reportażowe są w każdym calu profesjonalne, artystyczne, po prostu super. W pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy tamtego dnia – z każdego zdjęcia widać, że fotografia to Twoja pasja. Dziękujemy i polecamy wszystkim!"

"...Dziękujemy za cudowne zdjęcia, wszystkie są naprawdę niesamowite!
Uchwyciliście przepiękne momenty. Jest to dla nas wspaniała pamiątką i najlepszy prezent wykonany przez Was kochani. Dziękujemy!" 

"Najpiękniejsze momenty uchwycone przez najlepszego fotografa! Dziękujemy Marcinie za tę niesamowitą pamiątkę Emotikon wink Bierzcie, oglądajcie i uśmiechajcie się razem z nami"Emotikon kiss

Dziękujemy za świetnie wykonaną pracę  Emotikon smile  nam i naszej rodzinie bardzo podobają się wszystkie zdjęcia. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i cieszymy się, że byłeś naszym fotografem  Emotikon smile  jeszcze raz wielkie dzięki! Pozdrawiamy Kasia i KrzysiekCześć Marcin, skończyliśmy fototrip po rodzinie i najbliższych znajomych i z całą pewnością możemy stwierdzić, że wykonałeś fantastyczną pracę. Wszyscy na czele z nami są zachwyceni Twoimi (naszymi) zdjęciami. Dzięki Tobie mamy wspaniałą pamiątkę z bardzo ważnego dla nas momentu w życiu. Jesteśmy Ci wdzięczni i oczywiście będziemy Cię polecać każdemu kto będzie chciał w sposób wyjątkowy uwiecznić ważną dla siebie chwilę. Pozdrawiamy Martyna & Marcin

komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz